Apmokėjimo būdai

Už „Fotospektras“ prekes užsakytas internetu galite atsiskaityti šiais būdais:

 1. Grynaisiais atsiimant pagamintas prekes mūsų prekyvietėje Garliavoje

  Jei internetu užsakytas prekes pageidaujate atsiimti mūsų prekyvietėje Garliavoje (Vytauto g. 67, Kauno r.), atsiskaityti už jas galėsite atėję atsiimti pagaminto užsakymo. Užsakant prekes internetu Jums tereikia pasirinkti apmokėjimo būdą "Grynaisiais atsiimant pagamintas prekes".

 2. Grynaisiais Rkiosk ir “Lietuvos Spaudos”  kioskuose, parduotuvių “Maxima” kasose, arba banke

  Tai yra išankstinis apmokėjimas mokejimai.lt sistemos pagalba. Suformavus užsakymą, pasirinkite apmokėjimo būdą “Lietuvos spaudos ir RKiosk kioskuose", “Maxima Lietuva”, arba "Mokėjimas grynais banke". Į Jūsų elektroninį paštą bus atsiųstas mokėjimo nurodymas (sąskaita) su barkodu, kurį atsispausdinę pateikite artimiausioje iš išvardintų įstaigų ir atsiskaitykite. Apie apmokėjimą mes būsime informuoti ir pradėsime vykdyti užsakymą (gaminsime prekes ir pristatysime Jūsų pasirinktu būdu).

  Mokėjimai priimami “Lietuvos Spauda” ir “Rkiosk” prekiniais ženklais pažymėtuose spaudos kioskuose. Jų sąrašą ir kordinates galite rasti čia: http://www.lspauda.lt/. Artimiausią “Maxima” parduotuvę rasite šiuo adresu: http://www.maxima.lt/apie-imone/parduotuviu-tinklas/. Nuo šiol taip pat galima atsiskaityti už prekes grynaisiais šių bankų kasose: AB Šiaulių bankas, AB Nordea bankas, AB Danske Bank, AB Citadele bankas, AB DNB bankas, AB SEB bankas, AB bankas "Swedbank", AB Ūkio bankas.

 3. Elektroninė bankininkystė

  Tai yra išankstinis apmokėjimo būdas naudojantis Jums įprasta elektroninės bankininkystės sistema. Šiuo būdu galite atsiskaityti, jei turite elektroninės bankininkystės sutartį su vienu iš šių Lietuvos bankų:
  AB Šiaulių bankas, AB Nordea bankas, AB Danske Bank, AB Citadele bankas, AB DNB bankas, AB SEB bankas, AB bankas "Swedbank", AB Ūkio bankas.

  Užsisakydami prekes internetu, pasirinkite savo banką ir būsite nukreipti į e-banką. Prisijungę galėsite atlikti pavedimą.

Jei pasirinkote už prekes atsiskaityti išankstiniu būdu (elektroninės bankininkystės pagalba arba grynaisiais Maxima, spaudos kioskų ir bankų kasose), užsakymą pradėsime gaminti tik po apmokėjimo.